1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нова година 2012

Дискусија во 'Канта' започната од Calla, 11 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Calla

  Calla Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  413
  Допаѓања:
  943
  Здраво, каде за нова година? Би ве замолила доколку случајно наидете на интернет понуда за издавање стан за прослава на новата година, ако може да информирате овде.. Барам барам, ама никако да најдам.. (пс: локација скопје) :))))))))))))
   
 2. tinkerbelll

  tinkerbelll Популарен член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  5.011
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.