1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нова 2021 година на фемина

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Кавалер, 31 декември 2020.

 1. Кавалер

  Кавалер Активен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2019
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  202
  Пол:
  Машки
  За оние коишто и е досадно дома и имаат поинаква нова година.
  Да отвориме дискусија и дружба.
   
  На poppie, thelunatics и kankus им се допаѓа ова.
 2. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  52.964
   
  На Роберт 7, doubleg, zokystanoevsky и 5 други им се допаѓа ова.
 3. Кавалер

  Кавалер Активен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2019
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  202
  Пол:
  Машки
 4. Ahoy

  Ahoy Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јануари 2020
  Пораки:
  9.447
  Допаѓања:
  38.912
  Пол:
  Машки
   
  На nextredstyle му/ѝ се допаѓа ова.
 5. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  52.964
  Ама неее, значи секад прво иде странско, па после балканско, па после турбофолк значи све ли да ви се каже аман |(:drunk:
   
  На poppie, An-na, Sexybaby86 и 5 други им се допаѓа ова.
 6. Кавалер

  Кавалер Активен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2019
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  202
  Пол:
  Машки
  Ааа нее,
  Тоа зависи од количината на алкохол ништо друго :D
   
  На kravce му/ѝ се допаѓа ова.
 7. theowndemon

  theowndemon crazy cat lady Член на тимот

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  12.776
  Допаѓања:
  157.081
  Пол:
  Женски

  Zdr asl pls
   
  На Hellobeautiful, Love 83, Sexybaby86 и 4 други им се допаѓа ова.
 8. Ahoy

  Ahoy Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јануари 2020
  Пораки:
  9.447
  Допаѓања:
  38.912
  Пол:
  Машки
  Ноов сум, се извиЊавам кравче :D

   
  На nextredstyle и kravce им се допаѓа ова.
 9. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  52.964
  Гориииииииии
  Не како Симон кога и рече на Дафне ај брн фор ју :rofl:
  Слушам музикава од мкц евентов, чекам стапот, овај стендапот :drunk:
   
  На theowndemon му/ѝ се допаѓа ова.
 10. theowndemon

  theowndemon crazy cat lady Член на тимот

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  12.776
  Допаѓања:
  157.081
  Пол:
  Женски
  Арно кажа како гори, ме уплаши на момент. :D Ах Сајмон, Сајмон ... :inlove:
   
  На nextredstyle и kravce им се допаѓа ова.
 11. Кавалер

  Кавалер Активен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2019
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  202
  Пол:
  Машки
  Освен постирање песни да каже некој нешто друго,
  Како ви е по дома атмосфера?
   
 12. Ahoy

  Ahoy Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јануари 2020
  Пораки:
  9.447
  Допаѓања:
  38.912
  Пол:
  Машки
  Руска има, све ок :inlove:
   
  На Роберт 7, Stephen Amell, nextredstyle и 2 други им се допаѓа ова.
 13. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  52.964
  Многу сне возбудени :drunk: атмосферата е пижама парти. Цел ден глава ме боли, поверојатно е дека ќе заспијам сега и тетка ми во дванаес ќе ми ѕвони да ми честита :drunk:
   
  На Sexybaby86, Stephen Amell, NarCis@ и 4 други им се допаѓа ова.
 14. Biljarkata

  Biljarkata Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  17.690
  Допаѓања:
  169.626
  Руска пола вангла маж изеде, почна полицискиот час, огномети фрштат, секој пред своја зграда|(
  Стока народ:smoke:
  Ние дома, на топло, имаме струја, вода и парно. И кифли:!:

  Од ЕУ, за фемина- Биља :party:
   
  На Роберт 7, темјанушка, M&M и 11 други им се допаѓа ова.
 15. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.451
  Допаѓања:
  16.463
  Пижама парти. :D
  Бидејќи не знам да мезам за 20 минути се најадов и сега време е за |-). :D
  Јас треба во 23:45 да седнам да мезам па за да ја дочекам Новата Година. :^) :D
   
  На темјанушка, Outlook, Bezimenka90 и 8 други им се допаѓа ова.
 16. nextredstyle

  nextredstyle Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  15.333
  Допаѓања:
  119.575
  Пол:
  Женски
  Јадев согласно со мојот лимит,а останатите дома ко хиени го нападнаа јадењето. :rofl::rofl:
  Сега ќе си пуштам серија.
   
  На Bitter-Sweet, Stephen Amell, Biljarkata и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. kravce

  kravce Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 јануари 2012
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  52.964
  Исто :| како на трка за гнетење да бев :| и испив виното набрзина и сега :drunk:

  Ако се пушти некоја тема во темава може ќе успеам да не заспијам :bandit:
   
  На Sexybaby86, Ahoy, NarCis@ и 2 други им се допаѓа ова.
 18. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.451
  Допаѓања:
  16.463
  Ептен се нервирам кога гледам некој како полека јаде :^) јас лап цап за 20 минути прекусила сум готова. :D

  Да ве прашам вие знаете да мезите и пополека да дегустирате алкохол?
  Јас не, тоа е една од причините зошто ретко пијам. :worried:
   
  На M&M, Bezimenka90, kravce и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. Biljarkata

  Biljarkata Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  17.690
  Допаѓања:
  169.626
  Добра идеја колешки, да видиме пијачка што нуди куќава.
  Може помалку ќе мрчам ако ми се погоди пијачката :d::mm:
   
  На kravce му/ѝ се допаѓа ова.
 20. NarCis@

  NarCis@ Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 март 2018
  Пораки:
  10.745
  Допаѓања:
  173.284
  Пол:
  Женски
  Аматери Кравче ]:)
   
  На kravce, Ahoy и Biljarkata им се допаѓа ова.