1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Новогодишен поклон

Дискусија во 'Канта' започната од Milickaa, 8 декември 2009.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Milickaa

  Milickaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Devojki aj ve molam nekoja ideja da mi dadete za poklon za nova godina (na decko)... :)
   
 2. elanor

  elanor Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  489
  Допаѓања:
  930
  Пол:
  Женски
  зависи што сака, што го интересира. а колку години има дечкото? дали има некое хоби, интерес?
   
 3. elena99

  elena99 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  20
  Se soglasuvam zavisi sto toj saka na primer, na decko mi naj ubav poklon bi mu bil pistol ili soni 3 :lol: :lol: :lol: .Taka da ti naj dobro si go znaes decko ti sto bi sakal.pozdrav4e
  ;)
   
 4. Blue

  Blue Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2009
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  16
  Zemi mu pidzami ili nekoe toplo dzemperce za zimava ili...Bokserici :mrgreen:
   
 5. Emche

  Emche Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2009
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Znachi najdobro e da mu zemes nekoj parfem :P <3
   
 6. Snezna-Kralica

  Snezna-Kralica Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2009
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  6
  Убаво е да му подариш некој убав парфем, јас сакав тоа на дечко ми но он вели не имам не ми е потребен така да и ја сум сега збунета и незнам што да му купам, дајте некоја друга идеа? А и сувенири и фигури и слики во рамки се има немам веќе ни една идеа во главава.
   
 7. viki4ka

  viki4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  8
  мислам дека е најдобро да му купиш нешто што ке му остане за подолго да се сеќава на тебе. Пр белегзија, часовник, ланче, некоја книга и да му напишиш посвета - ако чита книги. Поздрав
   
 8. Milickaa

  Milickaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Vo pravo ste za toa sto saka hobi i sl. ali zaedno sme 3 godini i veke najiskreno neznam sto :D inace go interesira tehnologija pa valjda ke bide nesto povrzano za toa ... taka da fala vo sekoj slucaj
   
 9. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.444
  Пол:
  Женски
  Што ќе подарите на најблиските за Нова Година?

  Што планирате да подарите на најблиските ( на мама, тато, дада, бато, дечкото, сопругот, децата.... ) за Нова Година, и што најчесто ви подаруваат најблиските ?
   
 10. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.444
  Пол:
  Женски
  Се извинувам за погрешно сместената тема, ако може админот нека ја премести :)
   
 11. selly.gomez

  selly.gomez Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  42
  Обично подарувам парфеми, дезедоранси, некои споменари, книги, енциклопедии...
   
 12. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Со дечко ми секогаш си исполнуваме желби за новогодишен подарок.
  Последниот пат добив play boy парфем
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.