1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Новости за ,,Pretty little liars''

Дискусија во 'Канта' започната од levely, 27 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. levely

  levely Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2011
  Пораки:
  914
  Допаѓања:
  902
  Не знаев каков наслов да и дадам на темава но еве ќе ви објаснам тука за што станува збор.
  Сигурно на овој форум има многу заразени со серијата Pretty little liars, а некои од нас ја гледаат серијата само поради личностите кои глумат во неа.....Знаци ајде да ѕирнема малку во нивниот приватен живот и да видеме со жто се занимаваат што планираат да прават во иднина и така натаму....
  Ајде да почнам јас.....
  Пред некоа време дознав дека CALEB (дечкото на Хана) е пејач (навистина има многу убави песни)
  Исто така се зачудив кога ја видов Емили во спотот на Сан Паул за песната Hold my hand (секоја чест )
  Можеби и виа знаете нешто за нивниот приватен живот...Па и не мора конкретно за нив само нека биде во врска со серијава....
  Ако модераторите мислат дека темата е глупа слободно под клуч....
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.403
  Пол:
  Женски
  Си има веќе тема за серијата, па може таму да се споделуваат новостите, нема потреба од уште една слична тема. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.