Нов сајт за вработување, испробан или не?

Дискусија во 'Барање работа' започната од antihrist, 25 јуни 2012.

 1. antihrist

  antihrist Активен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  3
  Ми го испратија сајтот на мејл, гледам дека има повеќе земји во игра, па може да се најдат повеќе работни места и надвор од земјава. Како што разбрав сеуште кај нас не почнал да функционира, но разгледав доста можности надвор од Мкд. Здравје да помине свадбата и се, со сопругот ќе си ја испробаме среќата некаде надвор. Еве го сајтот ако ви е од помош некаква balkini.com
   
  На PeachGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. sunfemina

  sunfemina Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  1.731
  Допаѓања:
  839
  Овој сајт не е еден од повеќето огласници?