1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Нозе-огледало на секое женско

Дискусија во 'Канта' започната од ian somerhalder, 17 јули 2016.

?

Дали се грижите за вашите нозе

 1. Да,секогаш ми се средени

  7 глас(а)
  31,8%
 2. Доволно е да се издепилирани

  12 глас(а)
  54,5%
 3. Не водам грижа за нив

  3 глас(а)
  13,6%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ian somerhalder

  ian somerhalder Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2016
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  136
  Пол:
  Женски
  девојки да видиме каква грижа водите за вашите нозе,дали ѓи вежбате,ѓи одржувате ли некако...сепак еден од најважните делови на женското тело се нели :rofl: жена со згодни,долги нозе доминира секогаш :P
   
  На Anah му/ѝ се допаѓа ова.
 2. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  4.477
  Пол:
  Женски
  Aj ne mozes da otvoris uste nekoja tema :^)(facepalm)|(. Znam deka vi e dosadno na raspust ama dajte be ne se glupirajte vise !
   
  На cresa-jagoda, Аliсe, Dream-Girl и 13 други им се допаѓа ова.
 3. V.odolija

  V.odolija Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 октомври 2014
  Пораки:
  1.181
  Допаѓања:
  20.945
  А бе девојката моментално многу си ги бендисува нозете веројатно.
  Утре ќе и е средена косата па ќе има тема КОСА-ОГЛЕДАЛО НА СЕКОЕ ЖЕНСКО
   
  На cresa-jagoda, Elenche87 и sjdgo им се допаѓа ова.
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.337
  Допаѓања:
  77.609
  Пол:
  Женски
  -What-meme-12129.jpg
   
  На cresa-jagoda, elimkd, Elenche87 и 2 други им се допаѓа ова.
 5. ian somerhalder

  ian somerhalder Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2016
  Пораки:
  147
  Допаѓања:
  136
  Пол:
  Женски
  Добро ако смета избришете ја...не одма со навредување можете да напишете убаво,разбирам од збор ако смета..а не вака
  Сепак,во ред ајде :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.