Нормално или не..

Дискусија во 'Канта' започната од Ina-bela, 1 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ina-bela

  Ina-bela Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Здраво Феминки...дали е нормално секој ден секоја минута да се размислува за секс...а не сум била сексуално активна 1 година ..
   
 2. innamylove

  innamylove Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2011
  Пораки:
  379
  Допаѓања:
  224
  Нормално ( доколку не е баш буквално секоја секунда, секоја минута ) :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.