1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Носни влакненца

Дискусија во 'Лице' започната од Tina22m, 19 декември 2018.

 1. Tina22m

  Tina22m Активен член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2018
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  36
  Пол:
  Женски
  Здраво девојки
  Како ги отстранувате носните влакна и дали некаде во Скопје се нуди третманот со восок иако ептем изгледа болно?
  Дали ги кастрите со ножичкине оние малецките или како?

  Споделете искуства и знаења
   
 2. mar023

  mar023 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2016
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  100
  Пол:
  Женски
  Јас ги отстранувам со weet ленти обични, ги сечам на ептен мали парчиња