Нутриционист

Дискусија во 'Канта' започната од kiki-riki, 1 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kiki-riki

  kiki-riki Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  108
  Барав низ форумот не успеав да најдам (ако има ваква тема брисете или преместете)
  ме интересира препорака (или телефон) за некој добар нутриционист, потребен ми е за консултација од здравствени причини
   
 2. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.334
  Допаѓања:
  15.495
 3. Maleno

  Maleno Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2018
  Пораки:
  351
  Допаѓања:
  96
  Пол:
  Женски
  Nekoj dobar nutricionist da mi preporacate
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.