ОНЕ

Дискусија во 'Канта' започната од Pubu-bubu, 19 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  Дечки имам еден проблем,си купив број на оне ама неможам да звонам.ми вика имате забрана за дојдовни повици...ај ако знае некој што треба да направам нека кажи...ви благодарам однапред :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.