ОПИШЕТЕ СИ ГО ВАШЕТО МИЛЕНИЧЕ

Дискусија во 'Канта' започната од EMILI1999, 22 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. EMILI1999

  EMILI1999 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 септември 2012
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  51
  Пол:
  Женски
  Јас имам мачка и се вика Бела... целата е белаи сака да јаде и спие највеке го сака татко ми а мене ме мрази ]:) (шега,шега...)мн си ја сакам и таа мене ... па пишете и за вашето милениче. :rofl:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.973
  Допаѓања:
  47.893
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.