Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Обетки

Дискусија во 'Канта' започната од westt, 6 ноември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. westt

  westt Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2015
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  162
  Не наидов на ваква тема или не видов добро незнам. Имам едно прашање дали некој знае во златарите колку чинат најефтините обетки на сваровски и златните?
   
 2. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.837
  Допаѓања:
  33.930
  Пол:
  Женски
 3. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Ке се затвори темава ? :^) Дупла е
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.