1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Обично прашање!

Дискусија во 'Канта' започната од Male4kaE, 24 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Male4kaE

    Male4kaE Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2013
    Пораки:
    54
    Допаѓања:
    28
    Пол:
    Женски
    Ајде паметни феминки, да ве прашам нешто :) Кажете ми зошто сте толкави хејтери??? Колку што јас знам, форумот е направен за интеракција помеѓу луѓе на определени теми, споделување на мислења, критики или совети. Во мојот случај, неколку пати поставувам тема на која сакам да разговарам со луѓе и на која сакам да чујам мислење, а се што добивам е препукување и као божем многу сте паметни, па нели она, нели она! Значи ме интересира, ЗОШТО ВООПШТО КОМЕНТИРАТЕ НА ТЕМА КОЈА НЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА? Мене не ми е гајле дали ќе добијам едно, две или сто мислења, но сакам тие да бидат искрени, а не исфрустрирани глупости! Мислам, како воопшто ви се троши време на нешто што не ве интересира? Или ве интересира но се плашите да кажете за да не си го нарушите виртуелниот авторитет???
     
  2. tinan

    tinan Популарен член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2012
    Пораки:
    480
    Допаѓања:
    1.275
    Пол:
    Машки
    Мразам хејтери |(
     
  3. Male4kaE

    Male4kaE Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2013
    Пораки:
    54
    Допаѓања:
    28
    Пол:
    Женски
    Исто и јас!! Мислат дека се многу паметни, а всушност од авион се гледа дека си лечат комплекси!!!
     
  4. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.315
    Пол:
    Женски
    Прашањево ти е премногу комплицирано, ќе треба да отворам-1000 зошто, 1000 затоа :^)

    Не е проблем во "хејтање", туку во тоа што ти не ги почитуваш правилата на форумот и отвораш или дупли теми или теми без врска, како сега оваа. (те опоменаа, ти ги заклучија темите и те упатија кон веќе постоечките теми на кои можеш да си кажеш што сакаш)

    И не биди патетично упорна, не верувам дека до толку не разбираш.

    Сакаш внимание, или што?

    Сега кога темава ќе ти отиде во канта, пак ли ќе отвориш нова да се жалиш?
    Прочитај ги прво правилата на форумов, кои не се исклучително само на овој форум туку ги има на секој форум, и не се ставени туку така, туку за да се почитуваат.
     
  5. kravce

    kravce Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 јануари 2012
    Пораки:
    3.807
    Допаѓања:
    52.964
    Мене на пример, сеуште ми е комплекс Ч-то |(

    Што сакаш да се дискутира? Кој тоа има комплекси овде? Треба да си ја најдеш сопствената психичка причина зошто посакуваш да го поседуваш туѓото.
    Иначе имаш тема за врски со оженети, а и доста мислења во врска со истото ;)
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.