1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Облека за Нова Година

Дискусија во 'Канта' започната од siki28, 26 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. siki28

  siki28 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2009
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  44
  Пол:
  Женски
  здраво женски. Значи ептен ми се свиѓа ова и сакам да го носам за Нова Година... знае некој што материјал е и каде можам таков да купам :) :*
   
 2. broken099

  broken099 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  434
  A што ти се допаѓа, јас не гледам никаква слика :^)
   
 3. gami

  gami Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2010
  Пораки:
  628
  Допаѓања:
  126
  И јас не гледам никаква слика :rofl:
   
 4. Mamba-Jamba

  Mamba-Jamba Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2010
  Пораки:
  74
  Допаѓања:
  23
  АА и мене ми се допаѓа, купи си го.. Само прво прикачи слика да го видиме :lol:
   
  На gami и broken099 им се допаѓа ова.
 5. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.052
 6. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.904
  Темата е заклучена бидејќи е дупла. Пред да отворите нова тема проверете дали веќе постои таква.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.