Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Облека за излегување од болница

Дискусија во 'Бременост' започната од eli.karameli, 24 јуни 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. eli.karameli

  eli.karameli Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2012
  Пораки:
  1.910
  Допаѓања:
  5.389
  Ја отварам темава со цел да размениме искуство и идеи за облекување на бебето при излагање од болница. Што имате спремено?
   
  На Mim111 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. kukla21

  kukla21 Мама Член на тимот

  Се зачлени на:
  4 август 2013
  Пораки:
  23.656
  Допаѓања:
  108.366
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.