1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Облека и обувки за деца

Дискусија во 'Канта' започната од koritsaki, 4 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  17.305
  Допаѓања:
  99.755
  Пол:
  Женски
  Сакам да прашам од каде купувате облека за вашите деца? Каде се цените најпристапни? Гледав каталог на Mothercare ама цените беа во фунти , дали некоја од вас била во рамстор па да ми каже цени на бенкици , бодиња итн.
  И бидејки моето (се уште неродено) бебе е женско па би сакала некое фустанче да купам , украси за главата , ама некои типски работи.. :) ако знаете некоја продавница низ Ск пишете :)
   
 2. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
  http://forum.femina.mk/dete/obleka-za-deca-i-bebinja-sliki-t3261/?hilit=%D0%9E%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B0%20%D0%B7%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D1%86%D0%B0 :)
   
 3. SexyLady

  SexyLady Популарен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2010
  Пораки:
  2.791
  Допаѓања:
  3.260
  Пол:
  Женски

  :) :$ Извинете за грешката. Тогаш нека ми се премести мислењето само со сликите:) :$
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.