1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Облека, шминка и подготовки за нова година

Дискусија во 'Канта' започната од qxwy, 22 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. qxwy

  qxwy Активен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2011
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  5
  Здраво на сите ! Видов дека повеќето теми од овој тип се во канта. Но, сепак ке ве замолам да не ја бришете темата, навистина ме интересира како ке изгледате, сакам да споделиме мислења за шминка и фризури, облека .. :inlove:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.840
  Допаѓања:
  60.652
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.