1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Обликување на нозете со вежби.

Дискусија во 'Канта' започната од Kristina.R, 20 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kristina.R

  Kristina.R Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2012
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  Девојки иде лето па сите носат кратко.Ај кажете некој вежби што помагаат ако знаете?
   
 2. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  878
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.