Огледалце, огледалце (Mirror, mirror) [2012]

Дискусија во 'Филмови' започната од nati44, 14 јануари 2013.

 1. nati44

  nati44 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2012
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  543
  Најновиот филм за снежана :lol: со Џулија Робертс, Лили Колинс и Арми Хамер во главните улоги.. Мене лично ми се допадна филмот и повторно би го гледала :) .. Вие сте го гледале? И какви се вашите мислења!

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Еве ви и траилер .. инкаку многу ми се допаѓаат фустаните прекрасни се :$

  http://www.youtube.com/watch?v=YgbH05rQx1s
   
 2. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.283
  Пол:
  Женски
  Го имам гледано филмов, добар е за опуштање. Ми се допадна иако можеле барем малку подобар да го направат. Џулија Робертс ми беше пресмешна. Единствено нешто што не ми се допадна во филмов се веѓите на Снежана :lol: Другото е Ок.
   
 3. MiladyDeWinter

  MiladyDeWinter Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2012
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  32
  Го гледав пред отприлика еден месец филмот, и од тогаш се мислам да седнам и барем уште 10 пати да го гледам :D предобар, пресмешен и супер избор на актерска екипа. :) Најмногу ме изненади песната на крајот од филмот.. Штом еднаш ти влезе во уво, таму ќе остане уште дооолго време :D :D
   
 4. AngeliMakedonija

  AngeliMakedonija Активен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2013
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  13
  Го гледав, добар е, ама некако ептен детски.
   
 5. simona.7

  simona.7 Активен член

  Се зачлени на:
  25 април 2013
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  9
 6. butterfly6223

  butterfly6223 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2012
  Пораки:
  239
  Допаѓања:
  668
  добро филмче, ми се допадна многу :)
   
 7. drugarka

  drugarka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.283
  Допаѓања:
  4.511
  Јас го гледав кога излезе и сега ми текна да кажам..

  Многу ме дефокусираат веѓите на Снежана. :D
  Не можам, само во нив гледав.
  Ми дадоа посебен шмек во приказната. :rofl: :rofl:
  Сакам и јас такви, ама нема.. ;( ;(
   
  На antonina и Hipster им се допаѓа ова.
 8. fashion.owl

  fashion.owl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  21
  Многу повеќе ми се допадна од „Snow White and the Huntsman“.

  Пак би го гледала. :lol:
   
 9. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  5.017
  Допаѓања:
  41.656
  Пол:
  Женски
  Интересен филм ;) :rofl: