1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Ограбен по моја вина

Дискусија во 'Канта' започната од Y Grint, 9 септември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Y Grint

  Y Grint Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2017
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  86
  Најпрво ве молам барам помош не ме осудувајте (иако знам за осуда сум). Незнам кој ѓавол ме натера во една од соседните земји бев во стриптиз бар. Како дечко од 28 год.можам да кажам дека немам скоро никакво секс. искуство. Таму во барот те пречекуваат крупну батки како обезбедување. Таму еротики (женски танцуваат), а 2 маси само беа фатени. Иди една од женските, јас дотеран така и прашува би ме частил пијалок, секако велам и така малку ми се доближува, ова-она добив ерекција (сосема природно со оглед на то што беше така провокативно облечена). Пиењето (демек што го нарача беше 50евра безмалку. Ми понуди приватен еротски танц во затворен дел (насоката на муанетот беше дека секс би паднач ако платам +50еур. Во тој дел бараше уште една пијачка и плус 100 евра за секс. Се што добив беше 7,8 минути да ја фаќам само за цицки, газ (иако послабо ми дозболуваше и да ја фаќам кога и кажав дека не сум во можност ништо повеќе да и дадам.) По 7мин. Се облече и излезе од таму, а мене ми кажа обезб. да сум излезел за проблеми да немало. Можам ли некако да им наштетам (на клубот) со оглед на тоа што е во земја од соседството.
  Ве милам знам дека сум за осуда и требаше да размислам, а знам дека заслужувам осуда. И не е ли ова грабеж?
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Y Grint

  Y Grint Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2017
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  86
  Ве молам за совет и како можам да си простам тоа што бев таму беше од разочараност (љубовна). Затоа, може ли да ми се помогне (глупост сторив знам).
   
 3. lost123

  lost123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 април 2017
  Пораки:
  2.687
  Допаѓања:
  54.218
  Пол:
  Женски
  Грабеж? Јас не гледам грабеж, не сфаќам и што си очекувал воопшто кога си влегол во таков клуб?
   
  На buba4e89, 1209, biGirl и 5 други им се допаѓа ова.
 4. Βικτωρία

  Βικτωρία Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2017
  Пораки:
  521
  Допаѓања:
  3.665
  Пол:
  Женски
  Мене на факултет секој семестар ме ограбуваат:rofl: па што бе ако не сум положила еден предмет зашто да го плаќам дупло а?А во средно ништо не се плаќаше.Сфаќаш сега споредба?(facepalm)
   
  На buba4e89, Pandora-, Mr. Right и 21 други им се допаѓа ова.
 5. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.511
  Допаѓања:
  10.355
  Пол:
  Машки
  Se zaebavas taka?
   
  На buba4e89, biGirl, Gosh и 9 други им се допаѓа ова.
 6. Y Grint

  Y Grint Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2017
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  86
  Ве молам не ми е дo мајтап.
   
 7. Y Grint

  Y Grint Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2017
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  86
  Не се колнам.
   
 8. lost123

  lost123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 април 2017
  Пораки:
  2.687
  Допаѓања:
  54.218
  Пол:
  Женски
  До што ти е? Како може ние да ти помогнеме? Што сакаш да прочиташ?
  Што очекуваше ти воопшто, за сеа да си изненаден и "ограбен" ?
   
  На ELIDavor му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Y Grint

  Y Grint Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2017
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  86
  Сакав да споделам за и друг да не се изгори како мене.
   
 10. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.718
  Допаѓања:
  5.012
  Пол:
  Женски
  ХахахахахахахахаххахаххахХаххах
  Да не лажиш за годиниве ???
   
 11. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  13.449
  Допаѓања:
  149.686
  можеш за к*рот да им се фатиш
  си знаел кај влегуваш и што се праве таму
  да не мислеше брза географија оти ке играте таму
  ебати умот 200 евра за факање цицка
   
  На buba4e89, Gosh, Momichka и 6 други им се допаѓа ова.
 12. lost123

  lost123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 април 2017
  Пораки:
  2.687
  Допаѓања:
  54.218
  Пол:
  Женски
  Не те сфаќам, што очекуваше ти кога влезе таму?
  Зошто мислиш дека некој што оди на такви места не знае што го чека?
  Јас не сфаќам како тоа си бил ограбен :)
   
  На biGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Y Grint

  Y Grint Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2017
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  86
  Ве милам, каѓав дека за осуда сум, ама во момент на љубовна разочараност беше .
   
 14. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.881
  Допаѓања:
  52.863
  Пол:
  Машки
  Си можел во некоја библиотека да влезеш,сега ќе беше и попаметен и со пари во џебот.
   
  На Indiegurl, SexiLy, realGirl и 16 други им се допаѓа ова.
 15. lost123

  lost123 Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 април 2017
  Пораки:
  2.687
  Допаѓања:
  54.218
  Пол:
  Женски
  Што очекуваше ти во таков клуб, за сеа да си разочаран?
   
 16. rustiko

  rustiko Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2013
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  125
  а не си слушнал како е на таквите места?мислиш дека тие девојките таму никој не ги плаќа така играат?
   
  На biGirl и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 17. Y Grint

  Y Grint Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2017
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  86
  Па за таа сума утеха барем моментална.
   
 18. Y Grint

  Y Grint Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2017
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  86
  Аман де со што ги заслужив коментариве?
   
  На buba4e89 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.718
  Допаѓања:
  5.012
  Пол:
  Женски
  Братче да си соберел некоја од паркинг за 10-15 евра маста ќе и ја извадеше. Ем ефтино, ем ќе си ја излечеше љубовната разочараност
   
  На buba4e89, biGirl, Dadusicka и 3 други им се допаѓа ова.
 20. Y Grint

  Y Grint Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2017
  Пораки:
  106
  Допаѓања:
  86
  А, некоја од чкенките спомна и да ме истепале, аман де човек ќе побара совет вие...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.