1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Одгледување и прехрана на цвеќиња

Дискусија во 'Канта' започната од stoilovat, 21 април 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stoilovat

  stoilovat Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2013
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  9
  Не најдов нешто како оваа па би сакала да подискутиаме за одгледувањето и прехраната на цвеќињата.
  Дали одгледувате цвеќиња?
  Како го прехранувате?
  И се што е поврзано за цвеќето...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.