1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Одмор со бебе

Дискусија во 'Канта' започната од Melinara, 17 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Melinara

  Melinara Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2013
  Пораки:
  442
  Допаѓања:
  304
  Ја отворам темава, бидејќи се приближуваат одморите па ме интересира кога прв пат појдовте со бебуш на одмор. Сакам да одиме летово надвор од државата, па ме интересира ваши искуства. Не најдов нешто слична тема ако има се знае :D .
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.