1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Одстранување на гребаници од порцелански мијалник

Дискусија во 'Дом' започната од marija.stoja, 5 февруари 2012.

 1. marija.stoja

  marija.stoja Активен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  8
  Здраво,

  случајно го изгребав порцеланскиот мијалник, а немаше ни 2 недели откако го купив.

  Што ќе ми препорачате за да ги одстранам гребаниците. Дали некој имал слично искуство?

  Поздрав