Од каде доаѓаaт јајцата на нашата маса.

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од The.cat, 30 октомври 2013.

 1. The.cat

  The.cat Активен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
 2. edna_malecka

  edna_malecka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  918
  Допаѓања:
  2.829
  Пол:
  Женски
  Од југ доаѓаат.
  Птиците ги носат.
   
  На burthdaykake му/ѝ се допаѓа ова.
 3. burthdaykake

  burthdaykake Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2020
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  1.638
  Пол:
  Женски
  Јајцата!
   
  На edna_malecka му/ѝ се допаѓа ова.