Од колку години се бањате сами?

Дискусија во 'Тело' започната од Butovnicka, 13 јули 2013.

 1. Butovnicka

  Butovnicka Нов член

  Се зачлени на:
  8 јули 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  4
  Па феминки дали се сеќавате од колку години почнавте да се бањате сами, т.е да ја заклучувате вратата од купатилото илити бањата? И дали се сеќавате на мигот кога ви дојде таа мисла дека веќе сте доволно големи и од денес се бањате сами. И каква беше реакцјата на вашите родители, т.е мајкави идејќи обично мајки ги ањаат децарта. ели?
   
  На tinka-mace му/ѝ се допаѓа ова.
 2. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  1.266
  Допаѓања:
  2.319
  Пол:
  Женски
  Јас од 9 години почнав да се бањам сама и да ја заклучувам вратата од купатилото. :lol:
  Инаку, уште немам менструација. :(
   
  На meliboshyo му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  11.149
  Допаѓања:
  123.938
  Пол:
  Женски
  Јас се бањам од 7 години сама и јас немам менструација али ти во многу теми си пишувала за влошки какви користиш и слично зошто лажеш :?: ?
   
  На marija305 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  1.266
  Допаѓања:
  2.319
  Пол:
  Женски
  Јас пишував во темата секојдневни влошки, а тие се наменети за белото прање и слично, а не пишував конкретно во темата влошки за менструација. Така да најди си сигурен доказ за следниот пат да ме обвиниш срцка. :lol:
  Ти пропадна во вода овој начин за да ме наместиш дека лажам! Хахахахаххаахахаа. :rofl: :P
  Се извинувам за офф топикот ама дрим гирл го почна муабетов дека лажам, а јас на тоа морав да се одбранам. :|
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Christina.A

  Christina.A Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  552
  Допаѓања:
  353
 6. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.894
  Од 10 години се бањам сама...
   
 7. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  550
  Допаѓања:
  446
  Од 9 се туширам сама, а мама ми ја миеше косата тогаш.
  На 10 прв пат сама се избањав, цела. :)
   
 8. Beautiful-Princess

  Beautiful-Princess Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2012
  Пораки:
  755
  Допаѓања:
  368
  Пол:
  Женски
  Од 7 години.
   
 9. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.502
  Допаѓања:
  4.118
  Пол:
  Женски
 10. cooll

  cooll Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2010
  Пораки:
  1.075
  Допаѓања:
  3.749
  Пол:
  Женски
 11. leighton23

  leighton23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  738
  Допаѓања:
  1.680
 12. Therose.S

  Therose.S Активен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2013
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  3
  6 или 7 години таму некаде...
  Само паметам дека кога прв пат се бањав сама се бањав цели 2 часа и цела бања беше поплавена после мене... Таа случка никогаш не ја заборавам :D :D :D
   
 13. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.736
  Пол:
  Женски
 14. Girl-50

  Girl-50 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  542
  Допаѓања:
  843
 15. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.628
  Допаѓања:
  5.342
 16. HollyWoodGirl

  HollyWoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  665
  Допаѓања:
  314
  Од 10 години. :$ :D
   
 17. EleonoraLovato

  EleonoraLovato Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2012
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  675
 18. Moonstone.17

  Moonstone.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  591
  Допаѓања:
  1.861
  Пол:
  Женски
  Од 7 год. :D
   
 19. fashionbaby

  fashionbaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2012
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  244
 20. the-dark-angel

  the-dark-angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2012
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  37
  од 5 годинки, бев приморана да идам на турнеа(прва) а мама не иде и морав сама да пробам..леле ми текнува и се јавив на мајками и и плачев на телефон

  п.с топла вода во цел хотел снема :lol: :lol: