1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Од колку години се бањате сами?

Дискусија во 'Тело' започната од Butovnicka, 13 јули 2013.

 1. Butovnicka

  Butovnicka Нов член

  Се зачлени на:
  8 јули 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  5
  Па феминки дали се сеќавате од колку години почнавте да се бањате сами, т.е да ја заклучувате вратата од купатилото илити бањата? И дали се сеќавате на мигот кога ви дојде таа мисла дека веќе сте доволно големи и од денес се бањате сами. И каква беше реакцјата на вашите родители, т.е мајкави идејќи обично мајки ги ањаат децарта. ели?
   
  На tinka-mace му/ѝ се допаѓа ова.
 2. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.451
  Допаѓања:
  16.459
  Јас од 9 години почнав да се бањам сама и да ја заклучувам вратата од купатилото. :lol:
  Инаку, уште немам менструација. :(
   
  На meliboshyo му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  20.121
  Допаѓања:
  195.038
  Пол:
  Женски
  Јас се бањам од 7 години сама и јас немам менструација али ти во многу теми си пишувала за влошки какви користиш и слично зошто лажеш :?: ?
   
  На marija305 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.451
  Допаѓања:
  16.459
  Јас пишував во темата секојдневни влошки, а тие се наменети за белото прање и слично, а не пишував конкретно во темата влошки за менструација. Така да најди си сигурен доказ за следниот пат да ме обвиниш срцка. :lol:
  Ти пропадна во вода овој начин за да ме наместиш дека лажам! Хахахахаххаахахаа. :rofl: :P
  Се извинувам за офф топикот ама дрим гирл го почна муабетов дека лажам, а јас на тоа морав да се одбранам. :|
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Christina.A

  Christina.A Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 април 2012
  Пораки:
  552
  Допаѓања:
  354
 6. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Од 10 години се бањам сама...
   
 7. I.want.to.sleep

  I.want.to.sleep Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  562
  Допаѓања:
  469
  Од 9 се туширам сама, а мама ми ја миеше косата тогаш.
  На 10 прв пат сама се избањав, цела. :)
   
 8. Beautiful-Princess

  Beautiful-Princess Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2012
  Пораки:
  755
  Допаѓања:
  370
  Пол:
  Женски
  Од 7 години.
   
 9. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.525
  Допаѓања:
  4.175
  Пол:
  Женски
 10. cooll

  cooll Популарен член

  Се зачлени на:
  25 април 2010
  Пораки:
  2.537
  Допаѓања:
  8.643
  Пол:
  Женски
 11. leighton23

  leighton23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  738
  Допаѓања:
  1.681
 12. Therose.S

  Therose.S Активен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2013
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  3
  6 или 7 години таму некаде...
  Само паметам дека кога прв пат се бањав сама се бањав цели 2 часа и цела бања беше поплавена после мене... Таа случка никогаш не ја заборавам :D :D :D
   
 13. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
 14. Girl-50

  Girl-50 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2013
  Пораки:
  542
  Допаѓања:
  842
 15. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.138
  Допаѓања:
  5.692
 16. HollyWoodGirl

  HollyWoodGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  665
  Допаѓања:
  316
  Од 10 години. :$ :D
   
 17. EleonoraLovato

  EleonoraLovato Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2012
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  676
 18. Moonstone.17

  Moonstone.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  1.862
  Пол:
  Женски
  Од 7 год. :D
   
 19. fashionbaby

  fashionbaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2012
  Пораки:
  188
  Допаѓања:
  244
 20. the-dark-angel

  the-dark-angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2012
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  37
  од 5 годинки, бев приморана да идам на турнеа(прва) а мама не иде и морав сама да пробам..леле ми текнува и се јавив на мајками и и плачев на телефон

  п.с топла вода во цел хотел снема :lol: :lol: