1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Озборување

Дискусија во 'Канта' започната од TheLovelyGirl, 28 јуни 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TheLovelyGirl

  TheLovelyGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2016
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  50
  Пол:
  Женски
  Кои се вашите најчести теми на озборување..(fingers)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.042
  Допаѓања:
  55.874
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.