Омилени форуми

Дискусија во 'Слободно време' започната од Maeeeee, 5 август 2012.

 1. Maeeeee

  Maeeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  103
  Оваа тема ја отворив со цел сите да споделиме по некој интересен форум на кој најчесто седиме, што е интересен и има корисни информации.
  Јас најчесто сум на Фемина се разбира, но ги посетувам и кајгана, таратур, идивиди и др но сакам да најдам некој сличен на фемина односно форум за девојки.
  Па да споделиме искустваа.. ;)
  Ако има ваква тема слободно канта :lol:
   
  На silvanaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.090
  Пол:
  Женски
  Not For Men ти е друг женски форум.
   
  На Maeeeee му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Maeeeee

  Maeeeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2011
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  103
  Фала за предлогот..Баш ке го разгледам форумов..Иии уште само да прашам дали можам да се најавам некако (односно како на фемина што отвараме аватар) ;) :*
   
  На silvanaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.315
  Допаѓања:
  734
  Пол:
  Женски
  Јас сум верна на ФЕМИНА! :) сега за сега сум само овде зачленета...
   
 5. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.259
 6. praski4e

  praski4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  577
  Допаѓања:
  275
  Пол:
  Женски
  ФЕМИНА д бест
   
 7. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.506
  Допаѓања:
  4.127
  Пол:
  Женски
  Засега сум само на ФЕМИНА зачленета :*
   
 8. Ketrin.Moon

  Ketrin.Moon Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2013
  Пораки:
  770
  Допаѓања:
  7.168
  Пол:
  Женски
  Фемина - one and only :inlove:
   
 9. Barbie07

  Barbie07 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 април 2013
  Пораки:
  353
  Допаѓања:
  588
  Пол:
  Женски
  Абе Фемина неможе ни еден форум да ја замени :inlove:
   
 10. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.658
  Допаѓања:
  19.697
  Пол:
  Женски
  моментално редовно на ФЕМИНА а може да се слуЧи некад да проЧитам по несто и на наекои други форуми али не бас несто Често :)
   
 11. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.539
  Нема подобар, поуреден, поквалитетен и побогат форум од оној на Кајгана. Од членови, до модератори до мислења, правила и теми.. се е како што треба.

  Овде многу работи би требало да се променат... Многу..
   
  На <3 pleza4e <3 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
 13. Torte19

  Torte19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2012
  Пораки:
  249
  Допаѓања:
  86
  Фемина и никој друг :)
   
 14. Angel4eeee

  Angel4eeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  530
  Допаѓања:
  334
  Пол:
  Женски
  Јас мислам дека фемина е најдобар форум. И засега сум си тука за4ленета.
  Засекогаш верна и посветена само на Фемина во слободно време
   
 15. PussyHunter

  PussyHunter Нов член

  Се зачлени на:
  15 август 2011
  Пораки:
  636
  Допаѓања:
  721
  Јас па баш спротивно мислам, ама за некои работи ќе се согласиме сигурно. Фемина е топ форум, целосна демократија владее и тролизмот е искоренет и сведен на минимум. Има многу квалитетни мислења, дозволено е коментирање политика што не е случај со кајгана :^), не знам што им е филмот таму кои се тие да бранат основно демократско право и ќе ми уведуваат правила политика е забранета. Очигледно има меѓу модераторите и администраторите политички ориентирани, па нејќат да трпат критики за својата партија. Епа нека бидат мажи и нека дозволат да видат какво е реалното политичко расположение, а не одма заклучуваат или бришат политички теми! Фемина е закон од тој аспект.

  Од технолошки аспект, сепак кајгана предничи според мене, со сета должност кон мојата сакана и почитувана Фемина. :) Од 2011, од кога членувам на форумов до ден денес апсолутно се е исто, а можеа да се имплементираат нови работи. Знам дека фемина користи веќе готов софтвер и платформа за форум, ама нека не се плашат да експериментираат. Еве јас со задоволство доброволно (и бесплатно) би сакал да се ангажирам и да видам што можам да направам, знам дека фемина е PHP ориентиран форум од аспект на programming language, а баш тоа растурам најмногу. Би имплементирал навидум мали, но многу корисни работи и алатки кои сите ќе ни помогнат. Чекам покана од администраторите. :)
   
  На macedonec15 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.957
  Пол:
  Женски
  Не дека правам лице, ама овој е најдобар.Овдека сум 100% посветена,активна и сакам максимално да придонесам за подобрувањето на форумот/сајтот.
  На многу други, како што се кајгана,црнобело,not for men, сум се зачленила = недела дена месец активност и толку! Сега ни на никовите и пасвордите не се сеќавам.
  Други форуми каде што сум активна и следам,се за мајчинството: рингераја, родители и деца....но не толку,зошто сега за сега немам такво искуство сеуште,понатаму сигурно многу повеќе ќе бидам активна и таму.

  Како и да е, Фемина е бр.1 без оглед на се....само продолжете така. :clap:
   
 17. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.893
  Пол:
  Женски
  Едно време имав профил на CrnoBelo ама се откажав не ми е интересен :^)
  сега само на Femina имам профил :wasntme:
   
 18. Yowannty

  Yowannty Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 ноември 2012
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  106.984
  Пол:
  Женски
  Фемина рулзЗзз!! 8)
   
 19. lana.del-rey

  lana.del-rey Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2013
  Пораки:
  690
  Допаѓања:
  1.304
  Феминаааааа! :inlove:
   
 20. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.372
  Допаѓања:
  4.283
  Пол:
  Женски
  И ГЛАМСТИК е добар :D но ФЕМИНА е на прво место :inlove: