1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Онлајн настава

Дискусија во 'Канта' започната од bliznak rock, 17 август 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bliznak rock

  bliznak rock Активен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2021
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  56
  Пол:
  Машки
  Јас сум децата и оваа година да бидат на онлајн настава.Пандемијата не стивнува и нема потреба од доплнително разгорување на огнот и ширење зараза меѓу млади и невини деца.Што ако настане хаос кој ќе биде одговорен тогаш ?? Уште оваа година додека не се пронајдат поефикасни лекови нее добро да се пуштат децата во училиштата....и зарем несе греота пола ден со маска ист воздух со саати да го дишат
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.098
  Допаѓања:
  34.045
  Пол:
  Женски
  https://forum.femina.mk/threads/Коронавирус-–-образование-за-време-на-пандемија.31401/page-68#post-5742693

  https://forum.femina.mk/threads/Онлајн-настава.31743/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.