Операција на вилицата?

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од tripl6, 15 јуни 2019.

 1. tripl6

  tripl6 Активен член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2019
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  89
  Пол:
  Машки
  Некој да не правел операција за намалување на мускулот кај вилицата,
  ме занима колку време трае, цена и ризик?
   
 2. resenska

  resenska Популарен член

  Се зачлени на:
  7 август 2014
  Пораки:
  1.148
  Допаѓања:
  4.627
  Пол:
  Женски
  Toa na klinika maksilofacijalna hirurgija vo drzavna ima eden mnogu dobar doktor d-r Nedim Kasami ali ti treba upat i termin mislam ne e skapo so srekja.
   
  На tripl6 му/ѝ се допаѓа ова.