1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Оперирани од СКОЛИОЗА

Дискусија во 'Канта' започната од eLif ма, 13 септември 2018.

?

Во кои спаѓате вие

 1. опериран од сколиоза

 2. чекаме за операција

 3. страв ми е

 4. мал степен на искривување

 5. ја лечам сколиозата

Дозволен е избор на повеќе опции
Можеш да ги видиш резултатите само откако ќе гласаш.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. eLif ма

  eLif ма Активен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2018
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Женски
  Здраво дечки,
  одамна мислам да ја отворам темава, па ајде да видиме колку не има оперирани од сколиоза, колку има кој се двоумат за операција и кој какви искуства има со сколиозата..
  #ЈАС_СУМ
  Јас се оперирав пред 2 години на мојата 18годишна воздраст. Ако сакате да чуете уште многу патилци пишувајте.. Ве сакамм поздравв
   
  На Karoline и Ackkaa ^^° им се допаѓа ова.
 2. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.291
  Допаѓања:
  123.050
  Пол:
  Женски
  За сколиоза има соодветна тема

  https://forum.femina.mk/threads/Сколиоза.1150/

  Затоа ве молам сите дискусии за сколиозата да и водете таму

  Благодарам на разбирањето
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.