1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Опишете како ја замислувате (физички) форумџиката над вас...

Дискусија во 'Форумски игри' започната од supergirl22, 28 јуни 2012.

 1. supergirl22

  supergirl22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2011
  Пораки:
  127
  Допаѓања:
  11
  Како што кажува насловот така и треба, ако има слична тема слободно избришете ја..., ако нема да почнеме од мене ;)
   
 2. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.299
  Пол:
  Женски
  Ниска и слаба,светла коса и сини очи.. !?
   
 3. TeaB

  TeaB Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  1.868
  Допаѓања:
  542
  Виткана коса како Хурем, но мислам дека понекогаш ја пегла :) .Згодна, средна во височина, плави очи и кафеава коса.
   
 4. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.299
  Пол:
  Женски
  Кафени очи,високчка 168,кафена коса права,не премногу слаба (со убави облини) :)
   
 5. TeaB

  TeaB Популарен член

  Се зачлени на:
  11 август 2010
  Пораки:
  1.868
  Допаѓања:
  542
  кафени очи да, коса кафена но прекршена, висока 161 , со 49 кила (без облини :) )
   
 6. M.a.r.i.l.y.n

  M.a.r.i.l.y.n Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2011
  Пораки:
  852
  Допаѓања:
  721
  Кафени очи, права кафена коса, средна висина, слабичка... :)
   
 7. PinkGir123

  PinkGir123 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  755
  Плавуша , со облини , кафеави очи и висока170 :)
   
 8. srcesrce

  srcesrce Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  339
  Пол:
  Женски
  Средна висина, црна коса, црни очи :)
   
 9. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  349
  Ниска :$ ,црна виткана коса,зелени очи :)
   
 10. M.a.r.i.l.y.n

  M.a.r.i.l.y.n Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2011
  Пораки:
  852
  Допаѓања:
  721
  Всушност имам кафеава коса, имам облини ама слаба сум иако се занесувам со диетиве, точно за очите, додади 10цм за висина :D
   
 11. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.554
  Плава коса (ваљда од никот, нели Мерилин Монро :lol:), кафени очи и така мислам дека е слабичка, средно висока... ;)
   
 12. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.193
  Допаѓања:
  8.924
  Пол:
  Женски
  Не е ни дебела ни слаба, значи средна, со кафеава коса, зелени очи, средна височина... :?:
   
 13. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.554
  Леле ама ме погоди :clap:. Само косата ми е фарбана посветла, а природно ми е кафена.

  Ти си со кафена коса, покрупни црти на лицето, средна висина и слабичка.
   
 14. pamelche

  pamelche Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  4.691
  Допаѓања:
  13.117
  Средна висина, ни слаба ни дебела, така некоја средина, кафеава коса и зелено-кафеави очи.
   
 15. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.634
  метар шеесет и кусур, со црна коса во репче, исончан тен и со стегнато тело :)
   
 16. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
  Темно плава коса, зелени очи, метро шеесет и нешто, згодна, нежен глас :geek:
  Меѓу луѓето е позната како Магнолија :D
   
 17. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.884
  Aбре Kим ме претрка. Jа те замислувам као K.Kардашиан. :wasntme:
  Hе, сериозно. Tемен тен, темно кафена коса накај црна, сензуален поглед, ја по аватариве судам. :D
   
 18. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.554
  Со кафена коса а во ликот слична на Кејт Хадсон :lol:. Нормална тежина и височина, со ептен широка насмевка.
   
 19. MandyLane

  MandyLane Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  2.728
  Допаѓања:
  13.144
  Пол:
  Женски
  Со долга црна коса, нешто измеѓу права и виткана, и темно зелени крупни очи.
  Висина и тежина, средни.
   
 20. silk

  silk Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2011
  Пораки:
  888
  Допаѓања:
  767
  Плава коса, црни очи, долги трепавици.
  Нормална висина, бел тен