Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Опрема за снимање (скриена камера)

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Sm.real, 28 септември 2011.

 1. Sm.real

  Sm.real Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  64
  Ја отворам темава за повеќе да се информирам околу поставувањето на скриена камера дома ..
  Ако имате вакви слични искуства споделете ги тука ќе користат сигурно . ;)
  И каде може да набавиме нешто вакво,програма за снимање која ќе снима постојано колку чини ..  Не најдов ваква слична тема доколку има оваа клуч и во канта. :)
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.322
  Опрема за синмање (скриена камера)

  Ти се реши да фаќаш некого на дело а ??? :D
  Немам искуство а и не ми паднало на памет да ставам скриени камери по дома ама имам искуство од работа. Има овие специјализирани фирми што се и за обезбедување што поставуваат 24 часовен надзор. Доаѓаат монтираат камери (кои не се видливи или се видливи со око) , внесуваат програм и гледаш на компјутер.
  Распрашај се по овие фирми што се за видео надзор, обезбедување или пак во оние што продаваат компјутери мислам дека и тие почнаа тоа да го работат.
   
 3. Sm.real

  Sm.real Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  64
  Опрема за синмање (скриена камера)

  Да се решив да ставам крај на дилемата ! :P
  Се разбира со знаење на моите родители , да не ги фатам и нив на дело . :lol:
  Инаку фала за твоето мислење добра идеја ќе ја испратам мама да се распраша . :)
   
 4. Vraloma

  Vraloma Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2020
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  161
  Пол:
  Женски
  Треба да се легализира при возење и пред сопствениот праг снимање.