1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Општа медицина Штип

Дискусија во 'Образование' започната од Girl255, 25 август 2015.

 1. Girl255

  Girl255 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2015
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  135
  Пол:
  Женски
  Дали ќе можи некој да ми објасни како е на општа медицина на факултетот во Штип,праксата,дали лесно се полагаат испитите по колку време се оди на предавања и се околу тоа?
  Оваа година сум матурантка па сакам да продолжам во Штип,но не знам некој што е запишан баш на тој смер па затоа барам помош од вас :)