Општи дискусии- миленици

Дискусија во 'Канта' започната од Papillon.Papi, 17 мај 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.233
  Допаѓања:
  9.602
  Пол:
  Женски
  Мислам дека нема ваква тема, но ако има, кажете на глобалниот модератор.

  Па, тука разговараме за милениците како пофалби, поплаки, помош околу тренирање, егзотични животни и каде да се најдат такви и сл. :)
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.885
  Преку сто теми за миленици има, почнувајќи од "Грижа за домашните миленици" па до "Глупости што ги прават нашите миленичиња", така да оваа тема е сосема непотребна.
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.022
  Допаѓања:
  48.110
  Пол:
  Женски
  Нема потреба од ваква мега тема каде ќе се трупа сè што треба да си биде сместено во посебна тема за да има поголема прегледност. Ако ве интересира нешто конкретно, а нема тема слободно за тој проблем отворете нова. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.