1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Орален секс со дечко со брада

Дискусија во 'Секс' започната од me4ii, 12 септември 2013.

 1. me4ii

  me4ii Активен член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  6
  Девојки сакам да ве прашам што мислите за орален секс со дечко со малку поголема брада но тој вам да ви пружи?
  Јас искрено да си кажам дека многу би ми сметало тоа.. Не сум го имала тоа искуство па сакам да знам што мислите вие?
  Поздрав :)
   
 2. CrnceSK

  CrnceSK Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2013
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  57
  ако бе ке те чешка доле
   
 3. LoVeRkA

  LoVeRkA Активен член

  Се зачлени на:
  26 април 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  11
  Дечко ми носи брада и мн убаво му стои, ама многу ми пречи при орален секс... :?:
  Кажете ми некој совет како да му кажам а да не го навредам :)
   
 4. me4ii

  me4ii Активен член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  6

  Епа вака..Ако мислиш дека му стои убаво а ти смета при орален секс на убав начин ќе му кажел или дека не сакаш да имате орален секс (тој да те задоволува) или кје му кажеш да си ја избричи брадата демек не му личи повеќе.
  Се надевам ќе ти помогне нешто :)
   
 5. LoVeRkA

  LoVeRkA Активен член

  Се зачлени на:
  26 април 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  11
  Му кажав пред неколку дена да се избричи заради промена :) Ама еве веќе му порасна и мислам дека не планира да ја избричи...
   
 6. Cka

  Cka Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 септември 2010
  Пораки:
  7.999
  Допаѓања:
  92.406
  Па има јазик и усни на кои нема влакна :)

  АКо ви смета, само кажете дека ве гребе или боцка и ке биде понежен. По некое време ке се навикнете.
   
 7. makarov

  makarov Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2012
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  46
  За понежни ние сме...ама некад (читај почесто) сакаш убаво сочно да ја „залапаш“ таму долу, па посебно ако е тазе депилирана..мммм...и тогаш имаш проблем.

  Инаку од што ми имаат давано замерќи, најлошо е 3-4 дена после бричење а со поголемка брада баш ги голицка 8)
   
  На Biny му/ѝ се допаѓа ова.
 8. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  4.892
  Допаѓања:
  5.432
  а да си напишеш во темата орален секс..како прашање па таму да се дискутира?
   
 9. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.511
  Пол:
  Женски
  Кажи му да користи некои препарати/регенератори за да му биде мека, како косата :D
   
 10. me4ii

  me4ii Активен член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  6
  хаха ме насмеа..инаку можи и тоа :D
   
  На Elena69221 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. veren

  veren Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  548
  Допаѓања:
  1.268
  probaj si :)
   
 12. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  21.145
  Допаѓања:
  138.840
  Пол:
  Женски
  И ти сигурно имаш шума доле па ништо страшно.
   
  На zlakoo и veren им се допаѓа ова.
 13. veren

  veren Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  548
  Допаѓања:
  1.268
  шума има тој што дозволува да има нели :) :) :)
   
 14. Chopard

  Chopard Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2016
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  614
  Пол:
  Женски
  Хахах малку е непријатно но не знам зошто некој би ти ја дразнел со брадата повеќе од колку со јазикот ?
  Натерај го партнерот да го користи јазикот повеќе и малку да ја скрати брадата. Мислам дека нема да имате проблем.