1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Оса

Дискусија во 'Канта' започната од emi20001000, 19 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. emi20001000

  emi20001000 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  Денес да ви се пофалам ме касна оса!! :$
   
 2. n.a.t.t.y

  n.a.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2011
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  763
  смајлиштосекртсиголемоколкукомпјутеров
   
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
 4. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.400
  Допаѓања:
  3.926
  Пол:
  Женски
  цццц каде бееее девојкооо :D
  прво вака гледам и насловот на темата не ми беше јасен и отварам и има што да видам :D
  па има теми за фалење бе, сеа да не треба да отворам и јас нова тема и да пишам да ви се пофалам пушам цигара :devil:
   
 5. Vitorija

  Vitorija Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  913
  Допаѓања:
  606
  Ајде да дискутираме за ОСА :lol: :rofl: Многу има да се каже :lol:
  BTW Ако имаш дома босилек скини едно ливче, меѓу прсти размачкај да протече па намачкај се на местото ;)
   
 6. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.447
  Пол:
  Женски
  А каде те касна :?: :)
   
 7. emi20001000

  emi20001000 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  Pod nogata :)
   
 8. emi20001000

  emi20001000 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  Na nogata :)
   
 9. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.400
  Допаѓања:
  3.926
  Пол:
  Женски
  прими го моето сочувство за отокот :(
   
  На emi20001000 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. n.a.t.t.y

  n.a.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2011
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  763
  Купи ми мајко топ, оп топ!
   
 11. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Ииииииииииииииииииииииииииииииииииии................................. :o :o :o :o :o :o :o како бе те каснааааааааааааа??????????????????????????
   
  На emi20001000 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Avril.09

  Avril.09 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  737
  Допаѓања:
  892
  Господи Боже :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  Нема доволно смајлиња.
   
  На emi20001000 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.022
  Лелеееееееееееееееее, и сега што ке правиш? :o
   
  На emi20001000 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.400
  Допаѓања:
  3.926
  Пол:
  Женски
  и јас си се чудам да ви кажам ;(
  нема поопасна работа од тоа да те касне оса ;( ;(
  знам како и е уфффф се наежив и јас :(

  него и темава кај е сместена голема оса ќе да ја каснала :D :D
   
  На emi20001000 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.886
  Лелеееееее! :o :tmi:

  Пази се, можеш трудна да останеш ако осилото е оставено во тебе! :!:

  Шега е. Ќе ти помине. ;)
   
  На emi20001000 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
  Мене мува ме касна. :rofl: :rofl:
   
 17. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.550
  Ако од каснатината не ти пораснале мадиња, ова не заслужува внимание.
   
  На unhappyy му/ѝ се допаѓа ова.
 18. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.400
  Допаѓања:
  3.926
  Пол:
  Женски
  :D :D :D
   
 19. emi20001000

  emi20001000 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  Pa ni ti ne zasluzivas vnimanie pa sto da se pravi ke se trpi !! :/
   
 20. n.a.t.t.y

  n.a.t.t.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2011
  Пораки:
  603
  Допаѓања:
  763
  ^ Како не заслужува, па на ногата ја каснало :o
  А дали е ова колективен ремет или ми се чини? :rofl:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.