1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Особина со која се гордеете и која не ја сакате .Зошто?

Дискусија во 'Канта' започната од Alesii, 12 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  Се надевам дека нема ваква тема
  *Особина со која се гордеам е тоа што сум ИСКРЕНА
  Никогаш не сакам кога се озборува зад грб,секогаш сум искрена со сите и сите знаат какво мислење имам за нив
  *Особина која воопшто не ја сакам кај мене е ИЗБРЛИВОСТА
  Секогаш избрзувам со постапките и подоцна ми е криво што сум постапила така..
  Како е кај вас феминки? :)
   
 2. TheaEsposito

  TheaEsposito Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  2.462
  *Особина со која се гордеам е упорноста !
  Секогаш сум упорна за се и морам да го постигнам она што сум го замислила.

  *Особина која ич не ја сакам е емотивноста !
  Преемотивна сум и многу лесно може човек да ме расплаче. Ептен сакам да го сменам тоа.
   
  На Alesii му/ѝ се допаѓа ова.
 3. AnGel.fire

  AnGel.fire Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  533
  Допаѓања:
  222
  Особина од која се гордеам ми е искреноста, директноста.
  Особина која не ја сакам ми е тоа што 'јазикот ми е побрз од паметот' и емотивноста- тоа што многу брзо можам да се расплачам.
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.935
  Допаѓања:
  66.093
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.