1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Отварање свој бизнис

Дискусија во 'На работното место' започната од Zverot, 19 септември 2017.

 1. Zverot

  Zverot Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2016
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  64
  Пол:
  Машки
  Здраво.Одсекогаш сум сакал да отворам авто школа. Може ли да ме поддучите и упатите што се е потребно за да успеам во намерата.Благодарам однапред. :)