1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Откажани свадби за време на корона вирус

Дискусија во 'Канта' започната од Zimbabve, 19 мај 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Zimbabve

  Zimbabve Активен член

  Се зачлени на:
  30 април 2020
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Ајде да видиме
  колку сме и што понатаму?!
   
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.317
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.