Отстранување на бенки од лице

Дискусија во 'Лице' започната од Kiwibird, 21 февруари 2011.

 1. Аки122

  Аки122 Нов член

  Се зачлени на:
  21 јуни 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Искренo и јaс мн ги имaм пoсени нa лицевo oкoлу 25 нo ни ми сметaт..