1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Оф-топици од темата Голтање?

Дискусија во 'Канта' започната од aleks blond, 27 февруари 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. aleks blond

  aleks blond Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2016
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Машки
  vo medicinata e poznato deka e mnogu korisno za zzdravjeto e sega koj kako mozi:)
   
 2. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  88.173
  имаш голтнато?
   
  На blueberry93, Lady Phoenix, mimi**** и 3 други им се допаѓа ова.
 3. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  88.173
  може...штом тврди дека е медицински потврдено, се е можно...
   
  На Lady Phoenix, Bozica1980, theowndemon и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. aleks blond

  aleks blond Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2016
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Машки
  a toa nee za mene ako imas ti zelba probaj
   
 5. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.623
  Допаѓања:
  32.779
  Пол:
  Машки
  Па нели здраво било? Ти нели се грижиш за своето здравје?
   
  На blueberry93, Lady Phoenix, mimi**** и 2 други им се допаѓа ова.
 6. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  88.173
  дека тврдиш дека е медицински потврдено, затоа те прашав...ако е добро, да пробам.
  да не знаеш случајно што болести лечи...:wasntme:
   
  На blueberry93, Lady Phoenix, BoneMachine и 2 други им се допаѓа ова.
 7. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  3.380
  Нешто темиве за секс се посебно активни вечерва, ноќта е млада и се е можно. ;)
  Кога сме кај голтање, еднаш го гледав Ентони Бордејн(има емисија за храна) во Јапонија јадеше специјалитет спрема од риба(не ми текнува точно која). Се замислив и си реков штом може од риба може и од човек.
   
  На blueberry93, theowndemon, Bender Rodriguez и 2 други им се допаѓа ова.
 8. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  88.173
  @aleks blond ... за човечка збореше или од риба?
   
  На Bozica1980, theowndemon, Lady Phoenix и 2 други им се допаѓа ова.
 9. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.307
  Пол:
  Женски
  А тоа дека голтањето е канибализам? Никој не го примети или? :D
   
  На blueberry93, Bozica1980, theowndemon и 4 други им се допаѓа ова.
 10. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  88.173
  гајле ти е....ако помага при здраствените проблеми
   
  На blueberry93, Bozica1980, theowndemon и 3 други им се допаѓа ова.
 11. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  3.380
  Добро прашање. Јас би ги прашал веганите. Дали тие голтаат?
   
  На blueberry93, Bender Rodriguez, ninja35 и 4 други им се допаѓа ова.
 12. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  88.173
  ништо...докторот ни пушти водичка и го снема...:o
   
  На Bozica1980, BoneMachine, Ordinary и 2 други им се допаѓа ова.
 13. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.307
  Пол:
  Женски
  Дефинитивно не. Од животинско потекло е спермата. :D
   
  На ninja35, Bozica1980, Ordinary и 2 други им се допаѓа ова.
 14. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  88.173
  а таа од рибите?
  посна е или мрсна?
  мислам, доаѓаат пости, нели...
   
  На theowndemon, Bozica1980, Lady Phoenix и 2 други им се допаѓа ова.
 15. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  3.380
  Што знам, на некој тоа му е единствен извор на протеини.
   
  На blueberry93, Bender Rodriguez, theowndemon и 3 други им се допаѓа ова.
 16. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.307
  Пол:
  Женски
  Мислам дека е посна зашто и риба може да се јаде за време на пости, ама од муж ти не е.
   
  На Ordinary, Bozica1980, theowndemon и 2 други им се допаѓа ова.
 17. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  2.682
  Допаѓања:
  88.173
  не , не... плус, муж ми освен прасе, не признава друго растение....(fingers)
   
  На Ordinary, Bozica1980, theowndemon и 2 други им се допаѓа ова.
 18. Lady Phoenix

  Lady Phoenix Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 мај 2015
  Пораки:
  2.033
  Допаѓања:
  58.307
  Пол:
  Женски
  Мислиш на билдерине? Па ја не познавам билдер што е веган, така што може комотно да си консумира.
   
  На ninja35, Ordinary, theowndemon и 2 други им се допаѓа ова.
 19. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  3.380
  Мислев на сиромашните. Грав и сперма.
   
  На Bozica1980, theowndemon, Ordinary и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. Bender Rodriguez

  Bender Rodriguez The lovable rascal

  Се зачлени на:
  27 јуни 2015
  Пораки:
  2.623
  Допаѓања:
  32.779
  Пол:
  Машки
  А што ако и тој чија е спермата е веган? Може тогаш? :?:
   
  На Bozica1980, theowndemon, Lady Phoenix и 2 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.