Оцени го аватарот

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Bright, 6 февруари 2010.

 1. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.496
  Видов сте наредиле закон аватари :) Па ајде да ги оцениме ;)
  *Оценките се движат од 1 до 10 ;)
   
 2. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  114
  За твојот чиста десетка :clap:
  А мојот е баш ... аватар
   
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.176
  Пол:
  Женски
  Каков аватар?
   
 4. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  86
  I jas bi sakala da znam
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.616
  Допаѓања:
  52.128
  Пол:
  Женски
  Сликичките над името
   
 6. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  86
  AA pa civ avatar da ocenam, ne svakjam?
   
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.616
  Допаѓања:
  52.128
  Пол:
  Женски
  Па аватарите на членките. На пример јас за твојот давам 9ка :lol: Валјда на тоа мисли авторот на темава :D
   
 8. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  86
  aaaaaa pa ima razlicni, nekoj se dobri nekoj ne bas :P
   
 9. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.496
  Драги девојки, да појаснам :) Аватарите се всушност вашите слики над името. Секој го оценува членот над него.
  *
  За Лижалка - 8ка ;)
   
 10. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  297
  за Lа ragazza - 5 :?
   
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.781
  Брајт - 10че; Лижалка - 7ца; Реинбоу - 9.5 :lol: :lol: ; Гордана10 - 6ка; ЛаРагаца - 8ца :D
  А мојот, а мојот??? :lol: :lol: :lol:
   
 12. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.119
  Пол:
  Машки
 13. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  114
  Hipica-8 -9 нешо измеѓу :D
   
 14. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.087
  Допаѓања:
  1.119
  Пол:
  Машки
  [​IMG]..10..[​IMG]..10..[​IMG]..9....[​IMG]..9..[​IMG]..9..[​IMG].8
   
 15. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  272
 16. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.496
  Значи го оценувате членот над вас ;)

  Во случајов^ Bona - 9ka :)
   
 17. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  272
  fal mnogu. a tvojata slika mi se dopaga mnogu za tebe BIG 10+
   
 18. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.176
  Пол:
  Женски
  bright 9 ka,Bona 9ka,LaRagazza 8ka,Hipica 8ka ете оценки и од менеееее,ах а мојот аватар пио се изгледа ке треба да го сменам,еее со убави оценки сум дала....
   
 19. Fairybell

  Fairybell Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  31
  Гордана 10 супер ти е аватарот,некаде околу 8.5 :) Ако?
  Ај сега да видам за мојот,за да знам дали да го сменам,а таков ставив за да ми одговара со името 8)
   
 20. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.176
  Пол:
  Женски
  Ако,мојт.

  Е од мене за аватарот имаш 9ка :D