1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Оцени го аватарот

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Bright, 6 февруари 2010.

 1. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Видов сте наредиле закон аватари :) Па ајде да ги оцениме ;)
  *Оценките се движат од 1 до 10 ;)
   
 2. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  120
  За твојот чиста десетка :clap:
  А мојот е баш ... аватар
   
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Каков аватар?
   
 4. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  I jas bi sakala da znam
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.346
  Пол:
  Женски
  Сликичките над името
   
 6. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  AA pa civ avatar da ocenam, ne svakjam?
   
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.346
  Пол:
  Женски
  Па аватарите на членките. На пример јас за твојот давам 9ка :lol: Валјда на тоа мисли авторот на темава :D
   
 8. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  aaaaaa pa ima razlicni, nekoj se dobri nekoj ne bas :P
   
 9. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Драги девојки, да појаснам :) Аватарите се всушност вашите слики над името. Секој го оценува членот над него.
  *
  За Лижалка - 8ка ;)
   
 10. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  307
  за Lа ragazza - 5 :?
   
 11. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  Брајт - 10че; Лижалка - 7ца; Реинбоу - 9.5 :lol: :lol: ; Гордана10 - 6ка; ЛаРагаца - 8ца :D
  А мојот, а мојот??? :lol: :lol: :lol:
   
 12. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.122
  Пол:
  Машки
 13. LaRagazza

  LaRagazza Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  120
  Hipica-8 -9 нешо измеѓу :D
   
 14. Marley

  Marley Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.091
  Допаѓања:
  1.122
  Пол:
  Машки
  [​IMG]..10..[​IMG]..10..[​IMG]..9....[​IMG]..9..[​IMG]..9..[​IMG].8
   
 15. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
 16. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  Значи го оценувате членот над вас ;)

  Во случајов^ Bona - 9ka :)
   
 17. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  fal mnogu. a tvojata slika mi se dopaga mnogu za tebe BIG 10+
   
 18. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  bright 9 ka,Bona 9ka,LaRagazza 8ka,Hipica 8ka ете оценки и од менеееее,ах а мојот аватар пио се изгледа ке треба да го сменам,еее со убави оценки сум дала....
   
 19. Fairybell

  Fairybell Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  37
  Гордана 10 супер ти е аватарот,некаде околу 8.5 :) Ако?
  Ај сега да видам за мојот,за да знам дали да го сменам,а таков ставив за да ми одговара со името 8)
   
 20. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Ако,мојт.

  Е од мене за аватарот имаш 9ка :D