Оцени го филмот

Дискусија во 'Форумски игри' започната од jelena.rozga, 8 октомври 2015.

 1. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  304
  Допаѓања:
  170
  Како што има игра „Оцени ја серијата“ така може и „Оцени го филмот“. Пребарав низ форумов и не најдов ваква тема, ако претходно сте отвориле, канта. Правилата се едноставни секој член го оценува филмот кој претходно е даден и дава филм кој треба да се оцени. Оценките се од 1 до 10.
  Еве јас почнувам-A walk to remember.
   
  На elka.timova му/ѝ се допаѓа ова.
 2. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  10 многу убо филмче
  Титаник ?
   
 3. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  304
  Допаѓања:
  170
  Еден од најомилените, 10.
  Monster in Law
   
 4. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  Не сум го гледала цел...6
  99 Homes ?
  никој не ја отвара темава.. :( изгледа само ние две ке си играме
   
 5. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  304
  Допаѓања:
  170
  Најверојатно...;(;)
  Не сум го гледала филмот, ветувам во скоро време ќе го изгледам и ќе ти кажам оцена.
  Pretty Woman?
   
 6. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  7
  Ако,и вака е добро :)
  Little man ?
   
 7. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  304
  Допаѓања:
  170
  8
  Аll good things?
   
 8. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
 9. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  304
  Допаѓања:
  170
  9
  Продолжуваме само ние да си играме.:):*:P
  Selena?
   
 10. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  6
  Sleeping with other people ?
  Не е лошо и вака :)
   
 11. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  304
  Допаѓања:
  170
  Не ми е гледан, за жал.
  Strangers?
   
 12. SWagger274

  SWagger274 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2015
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  506
  Пол:
  Женски
  10+ eден од најјомилените
  A walk in clouds ?
   
 13. j......s

  j......s Активен член

  Се зачлени на:
  25 март 2015
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Ај и јас кје ви се приклучам ;)
  Не го имам глеано :/
  Spy?
   
 14. blackpanter

  blackpanter Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2015
  Пораки:
  1.026
  Допаѓања:
  5.968
  Пол:
  Женски
 15. simoncelicius

  simoncelicius Популарен член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  2.491
  Допаѓања:
  3.174
  Пол:
  Женски
  4
  i spit on your grave 1 ?
   
 16. Аliсe

  Аliсe Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2015
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  6.976
  9
  Dallas Buyers Club?
   
 17. maca cvet

  maca cvet Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2014
  Пораки:
  674
  Допаѓања:
  456
  Пол:
  Женски
  8(не го имам цел гледано)
  Camping with dad
   
 18. Perfectgirl5

  Perfectgirl5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2015
  Пораки:
  204
  Допаѓања:
  984
  Пол:
  Женски
  9
  Fast and furious
   
 19. jelena.rozga

  jelena.rozga Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2014
  Пораки:
  304
  Допаѓања:
  170
  10
  The Devil's Advocate
   
 20. Аliсe

  Аliсe Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јули 2015
  Пораки:
  319
  Допаѓања:
  6.976
  10
  Interstellar