1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Папагали

Дискусија во 'Канта' започната од SunnyGirl2, 11 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.137
  Допаѓања:
  5.693
  Сигурно некој од вас чува дома папагалчиња како домашни миленици,па да ги споделиме искуствата. Мене ми е прв папагал сега ми го донесе дечкото за денот на вљубените (тоа сакав-на шала кажано амаа). Тигрица бил. Ставајте слики исовети од вашите папагалчиња... :D
   
 2. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.851
  Допаѓања:
  756
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.