1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пародии на филмови

Дискусија во 'Филм и ТВ' започната од RainBow, 7 ноември 2010.

 1. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.686
  Допаѓања:
  60.033
  Пол:
  Женски
  Оваа пародија од Господар на прстените ме убива во поим. Секогаш се смеам до золзи. Кој не ја знае обавезно да ја погледне :rofl:
  http://www.youtube.com/watch?v=tGNDAiziFrw
  A и ова е тука негде
  <object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/BE_w4ARwzik?fs=1&amp;hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/BE_w4ARwzik?fs=1&amp;hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
   
  На macetoo му/ѝ се допаѓа ова.
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.412
 3. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.257
  Допаѓања:
  4.418
 4. butterfly.mimi

  butterfly.mimi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  455
  Допаѓања:
  101
 5. Glamour

  Glamour Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2010
  Пораки:
  135
  Допаѓања:
  42
  Јас мислев пародии на филмови како филмовите Epic Movie, Date Movie, Scary movie сите делови. Тие се мешавина од пародии на некои филмови. Ако не сте ги гледале гледајте ги интересни се :)
   
 6. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.831
 7. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.886
  [​IMG] :lol:
  [​IMG] :lol:
   
  На The.Rainbow му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Sephora

  Sephora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 декември 2010
  Пораки:
  2.690
  Допаѓања:
  4.478
 9. Chocoholic

  Chocoholic Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  747
  Допаѓања:
  986
 10. A-j-a

  A-j-a Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  2.023
 11. figgiMK

  figgiMK Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2010
  Пораки:
  6.964
  Допаѓања:
  2.301
  http://www.youtube.com/watch?v=OrgSdZH_ ... re=related

  Vampires suck 2010--- Пред се би рекла дека сите ги имаме гледано
  сите овие филмови на кои се прави исмевањевоо,.... според мене
  и повеке од реално... секоја шега е на место !!!!

  Пријатно гледање за тие кои не го гледале :clap: :clap:
   
  На Rock-a-Fella му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.383
 13. Chocoholic

  Chocoholic Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  747
  Допаѓања:
  986
  Подобар од Twilight :rofl:
   
 14. Cynthia

  Cynthia Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  622
  Допаѓања:
  2.366
  Пол:
  Женски

  хахаха, аја си ме изнасмеала до солзи :D :D
   
 15. flowergarden

  flowergarden Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  1.274
  Допаѓања:
  413
  Мразам пародии
   
 16. daylight

  daylight Популарен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2011
  Пораки:
  2.947
  Допаѓања:
  3.796
  Шон од мртвите - пародија на Зора на мртовците, всушност игра на зборови во оргиналот
  Dawn of the Dead - Shaun of the Dead.

  http://www.youtube.com/watch?v=yfDUv3ZjH2k
   
 17. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.363
  Допаѓања:
  2.470
  Пол:
  Женски

  значиии умрееееееев од смеаааа :rofl:
  дај среди се, што си во главата ко глуварче?? :rofl: :rofl: :rofl: значииии не можааам вишее, крааај хахахаххахахаххахахахахах

  инаку еве ја пародијата што ми се свиѓа

  http://www.youtube.com/watch?v=AO-c5X7Xbbw :D
   
 18. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  680
  Допаѓања:
  789
  Пол:
  Женски
  Мислам дека Scary Movie е пародија на филмовите и друг таков што имам гледано Not another teenage movie.:)
   
  На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.352
  Допаѓања:
  3.516
  Пол:
  Женски
  Лелее умрев од смеа на пародијава! Симнете си ја одма :rofl:

   
  На Marossa му/ѝ се допаѓа ова.