1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Паста за заби

Дискусија во 'Канта' започната од jagotka123, 15 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.518
  Допаѓања:
  160
  Пол:
  Женски
  Не најдов ваква тема ако има ваква тема заклучете ја.

  Колку често ги мииете вашите заби и каква паста за заби употребувате?
   
  На Girly90 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.182
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.