Певекс

Дискусија во 'Канта' започната од AlanisM, 24 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AlanisM

  AlanisM Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2012
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  589
  Бидејќи веќе постои Пренди тема, мислам дека може да постои и Певекс тема.
  За сите оние кои сме малку информирани , кои не знаеме каде се наоѓа, а исто можеме и да ставаме слики од она што го има таму , го купивме или ни се допаѓа.


  Доколку мислите дека не е потребна , нека оди во корпа. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.