1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пентирање

Дискусија во 'Канта' започната од DIVNA RED, 21 август 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. DIVNA RED

  DIVNA RED Нов член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Девојкии невина сум а тој сака да пентира во мене... Ке изгубам ли невиност такаа? Heeeeeelpppp
   
 2. Flower.D

  Flower.D Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2017
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  119
  Пол:
  Женски
  Nema da ja izgubish. Nevina ke si ostanes. ;)
   
  На Nekogas I sega му/ѝ се допаѓа ова.
 3. DIVNA RED

  DIVNA RED Нов член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2019
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  А ако отиде пре длабоко...
   
 4. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.556
  Допаѓања:
  78.310
  Пол:
  Машки
  Нека иде муЖки до крај :whew:
   
 5. LadyLollypop

  LadyLollypop Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2019
  Пораки:
  1.112
  Допаѓања:
  5.392
  Пол:
  Женски
  Прво се вика пенетрирање
  Второ ако ти сакаш тогаш ич да не му ја мисли дал ќе бидеш невина или не а ако не сакаш не му давај!
   
  На sj *O* му/ѝ се допаѓа ова.
 6. SugarHoney

  SugarHoney Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2019
  Пораки:
  478
  Допаѓања:
  1.317
  Пол:
  Женски
  :rofl::rofl::rofl:
   
  На sj *O* и ЕденЧлен им се допаѓа ова.
 7. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.876
  Допаѓања:
  52.822
  Пол:
  Машки
  Чекај малку,на мисла ме стави насловов. Да поентира,да пентира,да пенетрира што до ѓавола сака да праи момакот :drunk:
   
  На Istata od vcera, piksooki, Flower.D и 9 други им се допаѓа ова.
 8. Elisabeth

  Elisabeth Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2016
  Пораки:
  1.783
  Допаѓања:
  5.253
  Пол:
  Женски
  Тогаш малку виновна ќе станеш, пентирајте без гајле (fingers):yawn:
   
  На Flower.D, sj *O*, LadyLollypop и 2 други им се допаѓа ова.
 9. SugarHoney

  SugarHoney Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2019
  Пораки:
  478
  Допаѓања:
  1.317
  Пол:
  Женски
  Painting на крај ќе испадне. Ќе се фарбаат.
   
  На cresa-jagoda, Someonespecial, sj *O* и 5 други им се допаѓа ова.
 10. Cinnamon Bun

  Cinnamon Bun Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2017
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  4.746
  Пол:
  Женски
  ТтТрОоОлЛлЛл!!!
   
  На SugarHoney му/ѝ се допаѓа ова.
 11. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  17.707
  Допаѓања:
  222.263
  Пол:
  Женски
  И ја сакам некој да пентира во мене ама страв ми е зашто сум невина.
   
  На makedon81, sj *O*, Tokyo. и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. LadyLollypop

  LadyLollypop Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2019
  Пораки:
  1.112
  Допаѓања:
  5.392
  Пол:
  Женски
  И јас сум невина ако родив две деца! :lol:
   
  На sj *O*, LiliBoz и SugarHoney им се допаѓа ова.
 13. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  17.707
  Допаѓања:
  222.263
  Пол:
  Женски
  Ама ја стварно
  Детето ми е царски родено
  А останав бремена од маш ми што се триеше од мене за време на плодни денови.
   
  На sj *O* и SugarHoney им се допаѓа ова.
 14. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.876
  Допаѓања:
  52.822
  Пол:
  Машки
  Тоа е пошто никој ти нема пентирано до сеа
   
  На sj *O*, LadyLollypop, SugarHoney и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. LadyLollypop

  LadyLollypop Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2019
  Пораки:
  1.112
  Допаѓања:
  5.392
  Пол:
  Женски
  Сигурно до тоа е... Мора да се проба ова со пентирањево ако не останав невина
   
  На sj *O* му/ѝ се допаѓа ова.
 16. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.876
  Допаѓања:
  52.822
  Пол:
  Машки
  Ќе проба девојчево па ќе сподели тука како поминал процесот на пентирање
   
  На sj *O* и LadyLollypop им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.