1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песната со која најлесно ќе се рабудите?

Дискусија во 'Канта' започната од Hipster, 30 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.415
  Пол:
  Женски
  БАрав ваква тема, не најдов, ако не одоговара слободно избришете ја.
  Познато ни е дека телефоните полека ги заменија будилниците! Која ви е омилената песна со која наутро најлесно станувате од кревет и која ве мотивира да го започнете денот.
  Мене искрено најважно ми е песната да е нежна и не прегласна и пренападна.
  Веќе некое време се будам со
  http://www.youtube.com/watch?v=tcrfvP11Hbo
  Вие?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.688
  Допаѓања:
  64.989
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.