babylove овошни кашички

Песна кога некој ви ѕвони на мобилен

Дискусија во 'Канта' започната од N1ky, 10 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. N1ky

  N1ky Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2012
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  24
  Која песна ви е ставена кога некој ви ѕвони на мобилен?

  Мене ми е Како после нас-Саша Ковачевиќ ,ама се мислам да си ја сменам.Да ми биде Мr. Saxobeat(онака летна). :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.286
  Допаѓања:
  50.012
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.